“Zaman Yönetimi” Konulu Eğitim Düzenlendi

        Ailelerin yaşam kalitelerini arttırmak ve toplumda sağlıklı ailelerin çoğalmasına katkıda bulunmak amacıyla Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen “Eğitim ailede başlar.” ilkesinden hareketle hazırlanan Aile Eğitim Programı, bilgi çağının gereklerine uygun olarak ailelerin yaşam kalitesini arttırmaya dönük önemli bir adımdır. Koruyucu ve önleyici bir sosyal politika hedefi olarak önem kazanan Aile Eğitim Programı, bilimsel bilgi desteği ile aile mutluluğunu arttırmaya dönük bir hizmet hamlesidir.

Türkiye İstatistik Kurumu Malatya Bölge Müdürlüğünce, personelinin kişisel ve mesleki gelişimi amacı ile düzenlenen eğitim programları kapsamında 15.04.2016 tarihinde Türkiye İstatistik Kurumu Malatya Bölge Müdürlüğünde “Zaman Yönetimi” konulu eğitim düzenlenmiştir. Düzenlenen eğitime Türkiye İstatistik Kurumu Malatya Bölge Müdürlüğünde görev yapan 35 personel katılım sağlamıştır.

 Söz konusu eğitim Battalgazi Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü  Eğitim ve Danışmanlık Biriminde görev yapan Psikolog Hidayet ÇALIŞKAN tarafından gerçekleştirilmiştir.